Futu Në Bisedën E Kink

Komuniteti më i madh i të rriturve në internet


Kompjuter Apo Mobile

Lojrat e faqes sonë po punojnë në çdo pajisje.


Kliko Dhe Luaj

Lojë e menjëhershme falas pa asnjë angazhim

Kukulla Hov: Lojë Stimuluese Seksi Pa Shfletues

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Eja dhe luaj sot!

Ke pyetur ndonjëherë se ku janë të gjitha lojrat e nxehta online? Fatmirësisht për ty, ke gjetur një nga më të mirët në këtë çerdhe! Jam në skuadrën e zhvillimit këtu Tek Kukulla Hov dhe është një privilegj absolut të të uroj mirëseardhjen në faqen tonë në internet. E para që hap dyert tona në korrik të 2020-tës, Kukullat Idiote janë një shpërndarës premiere i lumit lumor lumtur për ata që duan kontroll të plotë mbi një përvojë stimuluese seksi. Ne fillimisht filluam programin e këtij lirimi në Mars të 2016, kështu që shumë dashuri kanë shkuar në këtë projekt për të marrë atë në pikën ku ne e gjejmë atë sot., Kam besim se do të vazhdojmë të përmendim emrin në këtë çerdhe dhe djalë, a je për një surprizë nëse nuk e ke parë se çfarë jemi të aftë të bëjmë? Aspekti qendror dhe elementi I Kukullave Idiote po të jep gjithçka që do-asgjë më pak. Kjo do të thotë se ju jeni vendosur në sediljen e makinës kështu që të gjitha dëshirat tuaja të çuditshme, dëshirat dhe dëshirat tuaja të rehatshme për të. Nuk është gjëja më e lehtë në botë për t'u garantuar, por ne mendojmë se e kemi gozhduar atë dhe po ... ky është lajm i mirë për ty nëse je një entuziast pornosh që do të ketë një kohë të shkëlqyer!, Je i interesuar të mësosh më shumë për projektin tonë të vogël dhe cilat janë përfitimet e ardhjes në bord? Do të të jap detajet e lëngshme!

Argëtim i bixhozit të klasit botëror

Pika qendrore e shitjes që ne do të vazhdojmë të flasim për këtu me Kukulla Idiote Është fakti që nëse ju doni të hyni në lojë të madhe argëtim, është me të vërtetë e lehtë për ta bërë këtë nëpërmjet lirimit tonë. Ju merrni një nivel të çmendur të personalizuar dhe kontroll mbi atë që ndodh – kjo e vë argëtimin në duart tuaja dhe ju lejon të merrni lojën e ëndrrave tuaja të gjitha në një njoftim të momentit. Ndoshta aspekti më mahnitës i lojës sonë është niveli i detajeve që kemi vënë në personazhin e personazhit., Kur bëhet fjalë për spritin tënd, do të mund të kontrollosh dhjetra gjëra të ndryshme, si gjerësia e shpatullës, gjerësia e hundës, ngjyra e lëkurës, tatuazhet, ngjyra e flokëve dhe kështu me rradhë. Përshtatja çmendet edhe më shumë kur fillon të merresh me vajzat që mund të pallosh. Kukullat Idiote vijnë me kaq shumë zgjedhje të zakonshme sa që me shumë mundësi do të mërzitesh duke rregulluar gjithçka – është çmenduri sa mundësi të kesh! Po flasim për tipe të ndryshme gishtash, ngjyra polake e thonjve, 15 konfigurime të ndryshme thithkash dhe aftësia për të zgjedhur hijen e vrimës që do të ketë kukulla jote., Përveç kësaj, ka veçori të shumta personaliteti, si dhe paketa zëri, që do të të bëjnë të gjuash litarë të trashë në asnjë kohë. Mjafton të të them se nëse je dikush i pasionuar për të ndërtuar atë të bukurën e përsosur, kjo është një lojë që do të të çmendë.

Një komunitet aktiv modimi

Nëse shikoni forumet tona zyrtare, do të kuptoni se shumë veprime ndodhin në seksionin e moderimit – kjo është sepse kemi shumë admirues Të Kukullave Idiote që kanë përshtatur lojën dhe personazhet e tyre në mënyra që ju të jeni mirënjohës. Disa shembuj të mirë të asaj që do të gjesh brenda janë sprites të famshëm që mund t'i ngarkosh së bashku me pornstarët! Ke pyetur ndonjëherë se si do të ishte të palloje Meganin Rejn, Lusi Kukllën, Dakotën, Kim Kardashian dhe bukuroshet e tjera të klasit botëror? Me mbi 150 fije që iu dedikohen vajzave të ndryshme, mund t'i importosh dhe t'i provosh kur të duash!, Ekspertët e moderimit e kanë marrë atë gjithashtu mbi vete për të shtuar vende të reja në sfond, zgjedhje pozitive e kështu me rradhë. Ne duam të mendojmë se loja është një përpjekje e komunitetit, dhe ndërsa ne kemi pothuajse të gjithë kontrollin mbi atë që po ndodh, mos e ul faktin se një pjesë e mirë e suksesit tonë mund t'u jepet njerëzve që e redaktojnë lojën tonë dhe e bëjnë të vetën. Ngarkimi i mods në lojë është jashtëzakonisht i thjeshtë, kështu që nëse do ta provosh vetë, vazhdo!

Kompatibilitet me shfletuesin e plotë

Një nga gjërat më të rëndësishme për ne është sigurimi që kushdo që do të luajë Me Kukulla Idiote mund ta bëjë këtë. Kjo do të thotë se ne po ju japim akses të lirë në projektin tonë dhe, mbi të gjitha, aftësinë për ta luajtur këtë lojë direkt nga shfletuesi juaj. Shiko: askush nuk është shumë i lumtur me idenë e shkarkimit të një pornoje .ish, kështu që menduam se ishte një ide e mirë t'i linim njerëzit të ngarkonin këtë lojë pornoje përmes shfletuesit të tyre. Mund të ketë qenë një pilulë e vështirë për të gëlltitur në fillim, por rezultatet flasin për veten e tyre., Përveç kësaj, kjo metodë e aksesit do të thotë gjithashtu se ishte me të vërtetë e përshtatshme për ne që ta vendosim titullin mbi një opsion miqësor. Që kur kalon Nëpër Firefox, Safari, Krom apo Operë, për sa kohë që të kesh një nga ato të instaluara, do të jesh në duar të sigurta dhe nuk do të kesh asnjë problem që lundron rreth lojës dhe të luash deri sa zemra ose penisi yt të jetë i kënaqur. Kjo do të thotë gjithashtu se mund të luash Kukulla Idiote në një pllakë nëse do: zgjedhja është krejtësisht e jotja lidhur me qasjen tënde të mesme!

Më shumë plane para.

Kjo është vetëm maja e ajsbergut për atë që duhet të ofrojmë, plus nëse gjërat shkojnë ashtu siç janë aktualisht, ne do të fillojmë t'i zhysim gishtat e këmbëve në disa gjëra të brezit të ardhshëm që ju nuk do të gjeni askund tjetër në internet. Është e frikshme për përparimet që kemi bërë, veçanërisht kur vjen puna te simulimet plotësisht të integruara seksuale. Kukullat idiote janë vetëm fillimi, dhe do të ishim të nderuara të të kishim në bord herët apo vonë., Pra, si thua sikur të mos ngatërrohesh më dhe të harxhosh kohën tënde: të regjistrohesh Tek Kukullat Idiote tani dhe do ta kuptosh që jemi gati të thyejmë idenë tënde se çfarë loje e mirë pornoje është!

Kukullat idiote janë falas për të luajtur titullin e stimuluesit të seksit që mund të hysh direkt përmes shfletuesit tënd. Regjistrohu në më pak se 60 sekonda dhe fillo të luash sot.

Luaj Falas Tani